Euro Trade Group – diely pre záhradnícke a lesnícke stroje.

Euro Trade Group je spoločnosť, ktorá sa sústredí na maloobchodný a veľkoobchodný predaj rôzných dielov, podzostáv alebo príslušenstva pre záhradnícke a lesnícke stroje. Sme uznávaný veľkoobchodníkom kvalitných výrobkov značky Nordkraft, vďaka ktorým bude každý stroj správny. Atraktívne ceny v spojení s vysokou kvalitou náhradných dielov, ktoré majú záruku spôsobia, že každý deň splňujeme očakávania našich partnerov a maloobchodných zákazníkov.

Spolupráca B2B s Euro Trade Group

Euro Trade Group je podnik, ktorý má viac ako 10 rokov skúseností s predajom. Spolupracujeme s rôznymi dodávateľmi z Číny, vďaka čomu môžeme ponuknúť viac ako 1000 rôznych náhradných dielov. Každý deň splňujeme očakávania našich výrobcov. Chceli by sme splniť aj Vaše a stať sa Vašim najlepším partnerom v biznise!

Vaša objednávka bude dodaná k Vám z profesionálneho logistického centra, ktoré je mazovskom vojvodstve v Poľsku. Vďaka tomu môžeme ponuknúť rýchlu zásielku do krajín Európy, a čo za ide – veľmi krátka doba očakávania na náhradné diely pre záhradnícke a lesnícke stroje.

Sídlo spoločnosti: Myszków, sliezske vojvodstvo. 
Hlavný sklad: logistické centrum mazovské vojvodstvo.

biuro